מצטרפים לחזית החדשנות בתחום העץ עם רובינו מונוקוט

חדרי צבע בעשרות אלפי שקלים, שואבים, ציוד ריסוס, מסיכות מגן, חומרים רעילים, צורך בידע ומיומנות – כל אלו הם נחלת העבר.
אנו מזמינים אותך להתקדם לרוביו! מוצרי פרימיום טבעיים אשר לא מצריכים ציוד מסורבל ויקר, אינם מסכנים את הבריאות וניתנים ליישום על ידי כל אדם, גם ללא כל מיומנות או נסיון צביעה קודם וכל זה בשכבה אחת בלבד!
החומרים של רוביו מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת של היקשרות מולקולרית אשר מייצרת קשר בין מולקולות הגימור לבין תאי הצלולוז של העץ תוך דקות בודדות מרגע הספיגה ועל ידי כך מקנה כושר כיסוי יוצא דופן(כ-40-50 מ"ר לליטר), הגנה מעולה בשכבה אחת בלבד ויישום פשוט ומהיר ביותר ללא סימני חפיפה.
אז אם אתה רוצה לחסוך זמן יקר, להימנע מטעויות, לשמור על בריאותך ובריאות עובדיך ולהשיג גימור מושלם ומרהיב ביופיו בעלות ממוצעת של 10-15 ₪ למ"ר, מקומך איתנו!
לתיאום הדגמה אצלך בנגריה, השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם

מוצרי גימורי עץ חדשניים לפנים הבית

מוצרי רובינו מונוקוט מעניקים גימור עץ ייחודי בשכבה אחת, עם יישום קל ומהיר, הגנה משופרת מפני לחות, UV וסביבה עוינת לעמידות וחיים ארוכים יותר, והכל מבוסס על טכנולוגיה ידידותית לסביבה – הבחירה המושלמת לגימור איכותי לפרויקטי פנים.

 

מוצרי גימורי עץ חדשניים לבניה וחוץ

רובינו מונוקוט מציעה פתרונות גימור עץ חדשניים בגימור חד-שכבתי, הגנה כוללת, עמידות לאורך שנים, טכנולוגיה ידידותית לסביבה וקלות יישום לפרויקטי בנייה וחוץ.

 

כלי עזר לביצוע קל - מדויק ומושלם

כלי עזר מהפכניים לגימור ועיבוד עץ – מברשות, מגבים וכלים נוספים העשויים מחומרים חדשניים לביצועים משופרים, עמידות גבוהה ודיוק מרבי ביישום גימורים ועיבודים שונים לפרויקטי עץ.

הרשמה והתחברות לאיזור האישי