קיימות

רוביו מונוקוט מחויבת לאיכות הסביבה

 

חומרים ברי קיימא הם המפתח

בעולם המודרני הולכת וגוברת תשומת הלב לכלל הגורמים שמשפיעים על הסביבה שלנו. הדרישה לחומרים ברי קיימא הולכת וגוברת, אך גם מביאה לכך שמוצרים חדשים רבים מוצגים בשוק עם טענה שהינם ידידותיים לסביבה. הצרכנים מודעים יותר ויותר לטענה זו ומחפשים מוצרים שהם יכולים לסמוך עליהם באמת.

 

יזמות ברת קיימא

ברוביו מונוקוט אנחנו מסורים לקיימות בכל ההיבטים שלה. ההתמקדות שלנו ביזמות ברת קיימא אינה מבוססת על הבטחות ריקות, אלא מוכחת באמצעות התגים והתעודות הרבות שהוענקו למוצרינו על ידי מוסדות עצמאיים ובינלאומיים שונים. רוביו מונוקוט הוא מודל הייחוס בכל הנוגע להגנה על עץ באיכות גבוהה וידידותיות לסביבה. 

 

רוביו מחויבת לאקולוגיה

אנחנו רוצים להבטיח את היזמות ברת הקיימא שלנו על ידי שקיפות במחזור החיים ובהשפעה הסביבתית של המוצרים שלנו. ברוביו מונוקוט, הכל מתחיל עם פשתן טבעי שנקצר בסמוך למפעל, כבסיס בר קיימא לגימורים המובחרים שלנו. טכנולוגית ההיקשרות המולקולרית הופכת את הצריכה למ"ר לנמוכה מאוד וכתוצאה מכך אנו לא זקוקים לאתר ייצור המוני. בגלל הצריכה הנמוכה, יש לנו פחות אריזות לכל פרויקט, ובסופו של דבר גם פחות שינוע ומיכון ולכן פליטות ה- CO² נמוכות ביותר.

 

מרבית המוצרים שלנו הם VOC FREE , בטוחים לשימוש ובטוחים לסביבה. כאשר פרויקט מושלם, הסיפור האקולוגי של רוביו מונוקוט מסתיים באריזה קלה למיחזור.

 

הרשמה והתחברות לאיזור האישי