בניית פרגולה היא מלאכה מורכבת ורבת אפשרויות.

אנו מוקירים את החיבור של האדם עם חומרי הגלם שהטבע מעמיד לרשותנו ובוחרים לעבוד עם חומרים מלאים וחמים כמו עץ מלא וברזל יצוק.

מחקרים שנעשו הוכיחו כי נוכחות חומרים טבעיים בסביבת המחייה האינטימית שלנו משפרת את מצב הרוח ואת בריאותנו הנפשית, משרה אווירה רגועה ונעימה ומאפשרת לנו לשמור על צלילות דעת וחיבור אל שורשינו.

פרגולה מהווה חופת הגנה ומקום נהדר לבילוי ואירוח בחצר הבית או העסק. במדינה כמו שלנו, בה תרבות פעילות החוץ ענפה ומזג האוויר מצדיק בילוי בחצרות ובפארקים, פרגולה איכותית היא מוצר חובה שמאפשר לנצל את המרחב החיצוני בצורה מיטבית.

כמו כן, כשהפרגולה מבוצעת ביד אומן, היא הופכת לתכשיט של הבית, מקשטת אותו ומחדירה חום אל המרחב.

אנו מעמידים לרשותכם שלל אפשרויות עיצוביות ואוזן קשבת לרצונותיכם הייחודיים.

איך בוחרים פרגולה?

פרגולה בנויה משלד, חיפוי הצללה וחיפוי קירוי נגד גשם.

תחילה, עלינו לבחור את חומרי הגלם בהם נרצה לעשות שימוש. למשל, פרגולה מ-100% עץ, פרגולה משולבת עץ וברזל, פרגולה משולבת עץ ואבן טבעית ועוד.

לאחר מכן, עלינו לבחור את שיטת הבנייה וחלוקת החומרים לכל רכיב, למשל – פרגולת עץ על עמודים, פרגולה משולבת ברזל ועץ תלויה על מיתרים, פרגולה מעץ על עמודי אבן ועוד.

בשלב הבא נבחר את סוג ההצללה – קיימות אין ספור אפשרויות הצללה שונות, החל בהצללות מוכרות וקונבנציונליות כמו יריעות במבוק מושחל והצללה של סרגלי עץ בחתכים שונים וכלה בדפוסי שתי וערב מלוחות עץ אקזוטיים, במבוקים מיוחדים ועוד.

שלב אחד לפני סיום הוא שלב הקירוי – ניתן לקרות פרגולה בקירוי שקוף, כגון: לוחות פוליקרבונט גלי פשוט, לוחות פוליקרבונט BH עבה, לוחות פוליקרבונט שטוחים, זכוכית ועוד, קירוי חצי שקוף, כגון: לוחות פוליקרבונט/זכוכית מוכהים לגוונים שונים וקירוי אטום, כגון: רעפים, יריעות שינגלס, פאנל מבודד ועוד.

בשלב האחרון נבחר את חומרי הגמר והגימורים המיוחדים שנבצע, למשל: אילו סיומות חיתוך יבוצעו לקורות העץ, אילו צבעים וגוונים ישמשו לגימור העץ והברזל, פאנלים מיוחדים ועוד.

בפגישה מעמיקה נסקור יחד אפשרויות אלה. נסביר, נדגים ונלמד, ונצא יחד אל הדרך להגשים את החזון הייחודי שלכם.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמה והתחברות לאיזור האישי