בניית צימרים היא מלאכה מורכבת הדורשת מיומנות ומקצועיות. למעשה, מדובר בבניית בית לכל דבר, משלב היסודות, דרך שלבי האיטום והשלד, עד שלבי החיפוי והגמר. תהליך הבנייה של צימר מונה שלבים רבים אשר כל אחד מהם חיוני להצלחתו של הפרויקט. על מאפייני הבנייה נפרט עוד בהמשך מאמר זה.

צימר(בגרמנית=חדר) הוא כל בית עץ המהווה יחידה עצמאית. לצימר מגוון שימושים ותכליות, החל באירוח ונופש, דרך מגורים ועד שימוש עסקי כקליניקה או משרד ועוד. יתרונותיו של בית עץ הם רבים, עלות ההקמה נמוכה מבנייה קונבנציונלית, תהליך הבנייה מהיר יותר ונקי יותר, עמידותו של בית עץ ברעידת אדמה גבוהה בהרבה מבנייה בבטון ובלוקים, כאשר עושים שימוש במעכב בעירה תקני על העץ אין כל חשש לשריפה, היות לערכי בידוד מעולים הטמפרטורה נשמרת מאוזנת ונרשמת צריכת חשמל נמוכה יותר בקירור ובחימום, חווית השהייה בבית עץ היא נעימה, מרגיעה ושקטה ועוד.

עמידותו של בית עץ המבוצע כהלכה היא לדורות. תחזוקה שוטפת כוללת צביעה חיצונית פעם במספר שנים בדומה לבית רגיל עם אפשרות להחלפת חיפוי חיצוני לאחר כמה עשרות שנים בדומה לחידוש טיח. פעולות אלה פשוטות וזולות לביצוע.

בניית צימר בהתאמה אישית

אנו ב-LITVAK בונים צימרים בהתאמה אישית ובייצור עצמי, בהתאם לצרכי הלקוח ולתכנית אדריכלית או תכנית עצמאית. אופציה נוספת היא צימרים המגיעים כקיט מוכן המיובא מאירופה. את כל הצימרים שלנו אנחנו מתחילים ביציקת בטון/כלונסאות בהתאם לתוואי הקרקע. לאחר מכן נבנה שלד הנושא את משקל המבנה כולו. שלד זה עשוי להיות מפלדה או מעץ. בכל אלמנט הבא במגע עם הסביבה החיצונית מיושמות מערכות איטום מתקדמות ומחמירות המבטיחות בידוד הרמטי בין הסביבה החיצונית לבין חלל המבנה ואיטום מפני גשם ולחות. לאחר מכן מניחים תשתיות חשמל ואינסטלציה ע"י בעלי מקצוע מוסמכים.

באלמנטים הדקורטיביים אנחנו מאפשרים לכם יד חופשית, כלומר ניתן לשלב כל סוג של חלון, כל סוג של ריצוף(עץ, פרקט או קרמיקה), כל סוג דלת, כל סוג חיפוי חיצוני(חיפוי עץ טבעי על סוגיו השונים, חיפוי Weathertex מבית עץ ועצה, חיפוי פולימרי ועוד), כל סוג חיפוי קיר פנימי וכל סוגי כלי הסניטריה.

את גג המבנה אנו מבצעים ב3 שכבות של איטום, תקרת עץ או גבס, בידוד תרמי, חיפוי לוחות OSB ועליהן נייר טול לאיטום ומעליו בחירת הקירוי הסופי שלכם- רעפים, יריעות שינגלס או כל פיתרון אחר עליו הוחלט.

בפגישה מעמיקה וסבלנית אנו סוקרים יחד שלל אפשרויות שונות ובונים תכנית המותאמת אישית לצרכים שלכם. משלב הזמנת העבודה אנו מעמידים לרשותכם מעטפת שירות מלאה הכוללת את כל הצרכים והפתרונות עבור בניית הצימר שלכם משלב הכנת הקרקע ועד קבלת המפתח.

בניית בתי עץ לילדים

בעידן המודרני בו אנו חיים, כאשר גירויי הטכנולוגיה הולכים ודוחקים את חוויות הילדות אל המסך הדיגיטלי, יש חוסר בחוויות אותנטיות הרפתקניות לילדינו. חוויות אלה ידועות כגורם מפתח המעשיר את עולמו הפנימי של הילד. בית עץ עשוי להשיב תוכן מסוג זה אל חוויות היום יום של ילדינו.

אנו בונים בתי עץ לילדים בהתאמה אישית, על עץ צומח או על עמודים עצמאיים, בשילוב אלמנטים הרפתקניים כמו קירות טיפוס, חבלי השתלשלות, אומגות, סולמות ועוד.

את בתי העץ שלנו אנחנו בונים באיכות ובטיחות מוקדפים במיוחד, בחומרים ידידותיים לילדים ובאהבה גדולה. ניתן לבצע כל סוג של עיצוב, בהשראת סרט ילדים או פרי הדמיון העצמי, שלכם או שלנו.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הרשמה והתחברות לאיזור האישי